Extreme Biking la Bike Fest


demo-extreme-biking

Sambata si Duminica (12 si 13 Septembrie), riderii Scoala de Sport pedaleaza extrem la Bike Fest

Alex, Mihai si Alex te invita sa descoperi latura extrema a sportului pe bicicleta. Vino sa vezi cele mai tari trick-uri si sarituri cu bicicleta peste obstacole!

 

Anul acesta te poti distra si tu in zona special amenajata pentru >>Extreme Biking<<. Instructorii Scoala de Sport au pregatit un traseu special pentru tine si iti ofera sfaturi despre cum sa treci cu bicicleta peste diverse piedici care pot sa apara in calea ta :)

 

Bike Fest, festivalul pentru eroul din tine, are loc in Parcul Izvor, pe 12 si 13 Septembrie 2015. Aici e locul de intalnire al pasionatilor de biciclete, pentru care s-au pregatit o multime de surprize, competitii distractive, activitati relaxante si super concerte. Evenimentul este organizat de Asociatia Green Revolution.

Leave a Reply